Insolvence, Oddlužení, In-solvence, insolvence online, insolvence osob, insolvence - osobní bankrot, insolvence se zárukou. 

INSOLVENCE, ODDLUŽENÍ, INSOLVENCE SE ZÁRUKOU, IN-SOLVENCE ONLINE,  , IN-SOLVENCE, ODDLUŽENÍ, OSOBNÍ BANKROT, VÍTEJTE. WWW.IN-SOLVENCE.EU

Neutrácejte zbytečně peníze. Nikam nejezděte ani nevolejte. Pošlete  emailovou zprávu na email in-solvence@seznam.cz  nebo SMS zprávu na mobil 739 022 498  -  Bc. Vladimír Holiš. Odpovím emailem, nebo zavolám nazpět.  „Systém online“, je  výhoda a je  jednou z předností. V podstatě jde o rychlý systém, zjištění možné úspěšnosti v insolvenčním řízení. Od Vás požaduji jediné: Plnou součinnost a komunikaci. Nejsem vymahači dluhů, exekutoř, ani věřitel. Podám Vám pomocnou ruku, při řešení Vaší finanční situace.

Máte stále zájem? Tak  prosím  odpovězte na  tyto otázky. Na základě Vašich odpovědí, vytvořím se svými spolupracovníky  analýzu Vašé možné úspěšnosti  a průchodnosti v insolvenčním řízení.

1. Žádáte o společný osobní bankrot manželů ?  

2. Máte manžela, manželku? 

3. Jaký je Váš čistý měsíční příjem ? ( Pokud žádáte o společný osobní bankrot manželů, uveďťe příjmy obou  žadatelů.)

4 Jaký je počet dětí a dalších vyživovaných osob  ?

5. Jaká je přesná, celková výše dluhů ?

6. Kolik máte věřitelů ?

7. Jste v exekuci? 

8. Máte  nemovitost v dražbě? 

9. Jste OSVČ?

10. Máte dluh na OSSZ nebo u finančního úřadu?

Děkuji za Váš zájem

Bc. Vladimír Holiš

tel: 739 022 498

in-solvence@seznam.cz

www.in-solvence.eu

NAVIGATIO.cz - katalog firem, K�d: https://www.pagerank.cz/optimalizace.php?kod=insolvence , CZIN.eu

 

Naše výhody: 

Řešíme insolvence, nabízíme  in-solvence online,  Pracujeme s garancí.  Šetříme Váš čas a peníze. Máte zájem?  Napište na in-solvence@seznam.cz  nebo pošlete SMS zprávu na tel. 739 022 498. Nevolejte.  My Vám zavoláme nazpět.  

 

 

Kontaktujte nás